SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skrin 14161018
nr 1416 1018
Skrin
silver, förgylld insida. Längd: 15. Djup: 10 cm, höjd: 3 cm, vikt: 315 g
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:25:58
30/8 17:36:03
- Klassiska
30 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver